Мини клиентска карта .

Мини клиентска карта .

Мнениеот SATMAN на 10 Сеп 2008, 03:24

Наскоро разбрах , че се разработва нов модел клиентска карта за карт сплитера , която ще е с по-малък размер и ще позволява да се затваря капака на приемника .
Та въпроса ми е дали някой е виждал такава карта " на живо " и ако я е виждал дали е съвместима със старите карти версия 6 или 8 ?
НЕКА ВСИЧКИ ЗАЕДНО НАПРАВИМ ФОРУМА ПО-ДОБЪР!
Аватар
SATMAN

Re: Мини клиентска карта .

Мнениеот MCASATTV на 23 Сеп 2008, 23:13

SATMAN написа:Наскоро разбрах , че се разработва нов модел клиентска карта за карт сплитера , която ще е с по-малък размер и ще позволява да се затваря капака на приемника .
Та въпроса ми е дали някой е виждал такава карта " на живо " и ако я е виждал дали е съвместима със старите карти версия 6 или 8 ?

Хай ,
на изложението в Амстердам изложихме за първи път тази карта . Тя е Версия : 10 . Напълно е съвместима със версия 6 и 8 .
Това ще рече , че ако имаш 1 или 2 карти от версия 6 или 8 , можеш да включиш 2 или 1 карта от версия 10 . Картите работят без проблем за сега . Останаха около 10-тина карти на разположение . Ако искаш ела в офиса да вземеш карта за тест . Връщаш една шестица или осмица и получаваш десятка .

Ще говоря с колегата да направи няколко снимки и да ги качи в раздела за новини .

На панаира в Пловдив щe бъде представен и навият SmartWi Ultra . Само там ще може да се купи с 5 % отстъпка от цената .

Това е за сега .
МСА САТ ТВ - ПРИ НАС НЕМА ЛАБАВО!!!
/ www.mca-sat-tv.com / www.skysat.bg / www.sattvshop.com / www.sattvforum.com /
Аватар
MCASATTV

Re: Мини клиентска карта .

Мнениеот SATMAN на 25 Сеп 2008, 13:09

Възможно ли е да си купя една карта за тестове . И без това имам 4 приемника , но само 3 клиентски карти .
Също така - каква ще е цената на допълнителната карта ?
НЕКА ВСИЧКИ ЗАЕДНО НАПРАВИМ ФОРУМА ПО-ДОБЪР!
Аватар
SATMAN

Назад към SmartWi