НОВ ПРОДУКТ- HD ПРИЕМНИК ZGEMMA H2s PLUS (3 TUNERS).

Най-новите продукти на пазара, предлагани от МСА САТ ТВ ШОП.

Re: НОВ ПРОДУКТ- HD ПРИЕМНИК ZGEMMA H2s PLUS (3 TUNERS).

Мнениеот Zgemma на 24 Мар 2018, 19:58

Пънки написа:Здравейте, гледам се е заформила добра тема за Zgemma H2s. Преди време си взех такъв приемник от чужбина. При смяна на софтуера ми спра тока и приемника в момента не може да тръгне. Говорих с фирмата, от която го купих и те ми обясниха, че това не е проблем, който може да се отстрани гаранционно.
Имате ли идея дали това може да се ремонтира тук в България. Срещу заплащане, разбира се?

Привет Пънки, приемника може да бъде ремонтиран от МСА ЕООД www.sattvshop.com в София.
Там имат всичко необходимо за ремонта на твоя приемник. Ако там не го оправят, никъде няма да могат. Пожелавам ти успех.
Zgemma all varieties
Аватар
Zgemma

Мнениеот www.sattvshop.com на 24 Мар 2018, 20:12

Само имаме едно условие- приемника да не е отварян от някой пишман майстор. При най-малко съмнение за това- ще откажем ремонта.
www.sattvshop.com- най-добрите цени на пазара!
Аватар
www.sattvshop.com

Мнениеот Пънки на 24 Мар 2018, 20:26

Благодаря, другата седмица ще го изпратя със Спиди. Лека вечер и чао за сега.
Пънки

Мнениеот H1N1 на 25 Мар 2018, 20:44

Някой тествал ли е как се държи ZGEMMA H2s PLUS HD или ZGEMMA H7s UHDTV 4K на сръбската ефирна телевизия на DVB-T2?
Аватар
H1N1

Мнениеот MCASATTV на 26 Мар 2018, 15:15

H1N1 написа:Някой тествал ли е как се държи ZGEMMA H2s PLUS HD или ZGEMMA H7s UHDTV 4K на сръбската ефирна телевизия на DVB-T2?

В края на миналата седмица продадохме една Zgemma H7S на клиент, който държеше на сръбската телевизия. Уговорката беше да се тества в тях, преди да се купи.

Шефа запали джипката и отиде на място. След пълни тестове на 22 и 25 канал, клиента е харесал как работи и е взел приемника.

Може да се каже , че е тествано и работи на 100 %.
МСА САТ ТВ - ПРИ НАС НЕМА ЛАБАВО!!!
/ www.mca-sat-tv.com / www.skysat.bg / www.sattvshop.com / www.sattvforum.com /
Аватар
MCASATTV

Мнениеот AC/DC на 08 Апр 2018, 21:14

Пънки написа:Здравейте, гледам се е заформила добра тема за Zgemma H2s. Преди време си взех такъв приемник от чужбина. При смяна на софтуера ми спра тока и приемника в момента не може да тръгне. Говорих с фирмата, от която го купих и те ми обясниха, че това не е проблем, който може да се отстрани гаранционно.
Имате ли идея дали това може да се ремонтира тук в България. Срещу заплащане, разбира се?

Какво стана с приемника ти Zgemma H2S? Оправиха ли го в сервиза на www.sattvshop.com?
Аватар
AC/DC

Мнениеот Пънки на 09 Апр 2018, 10:53

AC/DC написа:

Какво стана с приемника ти Zgemma H2S? Оправиха ли го в сервиза на www.sattvshop.com?

Приемника е готов. Изпратих го. На следващия ден беше в сервиза на MCA SAT TV SHOP. Още същия ден го оправиха и изпратиха обратно. Беше някакъв софтуерен проблем.
Даже не са го отваряли. Изключително съм доволен. Ако имаш някакви проблеми- определено ти ги препоръчвам.
Пънки

Мнениеот Bakerman на 10 Апр 2018, 20:38

В това отношение MCA SAT ТV са железни!

Днес занесох на Бай Минтил един приемник, който го беше тряснъл токовия удар. Той го погледна какъв модел е и каза:

- Утре ще е готов.

Тъкмо се прибрах у нас и ми звънна Бай Минтил:

- Готов е, идвай да го взимаш.

Няма такъв сервиз.
Аватар
Bakerman

Мнениеот trystar на 27 Дек 2019, 15:38

Здравейте.
Имам проблем със свързването на приемника към usals мотор.Към кой тунер да свържа кабела от мотора.До сега не съм имал приемник с двоен тунер.С единичния ми са ясни как са настройките,но за двоен не зная как.Ако свържа само към тунера DVB S2X(LNB IN).
trystar

Предишна

Назад към НОВИНИ И НОВИ ПРОДУКТИ ВЪВ MCA SAT TV SHOP