Този народ изтрещя напълно.

Този народ изтрещя напълно.

Мнениеот Бай Минтил на 16 Фев 2014, 01:12

Много съм се притеснил напоследък.
Днес към 20.30, Събота си лежа в къщи. По едно време ми звъни телефона. Вдигам и отсреща се чува:

-Ти пишеш ли във форума?!?

-Не. За какъв форум става въпрос?!?- питам аз.

-Значи някой друг пише с твоите инициали.

-Какъв форум? Какви инициали?- не разбирам аз.

-Някой пише във форума е твоите инициали. Споменава моето име, ама аз нищо лошо не съм казал. Даже те похвалих.

-В кой форум?- не разбирам аз.

-Абе във форума на Ники.

-Кой се обажда?- питам аз накрая( като пълен кретен).

-Помниш ли преди повече от година? Еди кой си купи от теб Vu+ Solo 2. След като го скапа, го донесе за ремонт. Приемника беше със
скъсани гаранционни лепенки. Ти му го направи безплатно, но той нещо не остана доволен. От една година се опитва да се заяжда с теб.
Аз нямам нищо общо с това.

-Да наистина преди повече от една година имаше такъв случай. Дойдоха двама души в офиса. Купиха два приемника в един и същ ден.
Приемниците бяха с последователни номера. На другия ден единият от тях се обади в 8 часа сутринта да каже, че си е скапал приемника
след опит за смяна на софтуера. Приемника наистина го беше отворил, за да го снима отвътре. Но въпреки всичко това, ние му направихме
приемника безплатно и оттогава не съм го виждал дори. Ти откъде знаеш тази история?- питам аз.

-Аз съм този дето беше с него. Наистина и аз не знам защо остана недоволен от теб, но аз нищо лошо не съм казвал. Даже днес те похвалих.
Ама еди кой си, от еди къде си, който се подвизава с еди кое си име изтри всички постове. Моля ти се не споменавай моето име повече.
Аз нямам нищо общо с това. Аз така и така съм се обадил. Имате ли Гига Блу в момента?

-Имаме. - казвам аз.

-А на каква цена?

-498 лева.- казвам аз.

-Добре ще го има предвид. И да знаеш, че аз не съм приказвал против тебе.

След малко разговора приключи. Та лежа аз сега в къщи на дивана, гледам в тавана и се чудя.
Откачам ли, закачам ли.....Какво става в тази държава с тези хора.
Аватар
Бай Минтил

Re: Този народ изтрещя напълно.

Мнениеот AC/DC на 16 Фев 2014, 20:27

Шефе,
аз ги гледам как лаят вече повече от година срещу теб. Чудно ми е само защо "собсвеника" на форума им лансира този грозен цирк? :roll:
Аватар
AC/DC

Re: Този народ изтрещя напълно.

Мнениеот Бай Минтил на 21 Фев 2014, 20:33

AC/DC написа:Шефе,
аз ги гледам как лаят вече повече от година срещу теб. Чудно ми е само защо "собсвеника" на форума им лансира този грозен цирк? :roll:

Здрасти Железен,
Няма страшно. Преди седмица си поговорихме с един от "недоволните". Обяснил съм му къде да ме търси ако има проблеми.
Поговорих и с някои от "ръководителите". Надявам се да е решен проблема.
В крайна сметка, трябва да има малко уважение. Нали така.
Аватар
Бай Минтил

Назад към Отзвуци от други форуми